2023–2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ulusal Lisansüstü Öğrenci Alımı Mülakat Sonuçları ve Kesin Kayıt Hakkı Kazananlar

Enstitümüz Lisansüstü Programlarına asıl olarak kayıt hakkı kazananlar kesin kayıtlarını 05-09 Şubat  2024 tarihleri arasında (saat:17:00’a kadar) yaptırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte kayıt yaptırmayan adayların yerine 12-13 Şubat  2024 tarihleri arasında yedek listeden kayıt yapılacaktır.

 

Mülakat sonuçlarını Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi https://obsogrenci.karatekin.edu.tr/AdayLogin)  linki üzerinden giriş yaparak görebilirsiniz. 

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  1. Kesin Kayıt Formu için Tıklayınız. 
  2. Erkek adaylar için son bir ay içerisinde alınmış Askerlik Durum Belgesinin aslı (Askerlik Şubesi veya E Devlet) veya Askerliğini yapmış olanlar için terhis belgesi örneği.

 Önemli Notlar;

  1. Başvuru işlemleri ONLINE yapılacak olup Asıl listeden kazanan ve onay veren adaylarımız Enstitü tarafından istenen Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeleri (E-posta adresi: fbekayit@karatekin.edu.tr) adresine gönderdikleri takdirde kesin kayıtları yapılacaktır.
  2. Birden fazla programa başvuru yapan adaylar, birden fazla program kazanmış olsalar dahi en fazla birine kayıt yaptırabilirler (tezsiz yüksek lisans programları hariç). Birine kayıt yaptıran adaylar daha sonra bu kaydı sildirip başka bir programa kayıt yaptıramazlar. Birden fazla kayıt yaptırdığı tespit edilen adayların ilk kaydı hariç diğer kayıtları silinir.
  3. "Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi"ne girerken ilk başvurunuzda kaydettiğiniz TC Kimlik No / E-posta adresiniz ve şifreniz ile "Giriş Yap"kısmından giriniz. Lütfen "Kayıt Ol" sekmesini kullanmayınız. 

Kaydınız yapıldıktan sonra;

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2024 Pazartesi
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2024 Perşembe