ÇAKÜ Öğrencileri 1. Kademe Liderlik Kampı Etkinliğine Katıldı

ÇAKÜ Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Barış Öztuna, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Selma Karabaş, Eğitim Sorumlusu Öğr. Gör. Alptuğ Topaktaş ve ÇAKÜ öğrencileri, Turbo Akü tarafından düzenlenen 1. Kademe Liderlik Kampı etkinliğine katıldılar.

Turbo Akü’nün Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki fabrikasında düzenlenen etkinlikte firmanın personelleriyle birlikte oyunlara katılan ve firma hakkında bilgi alan öğrenci ve akademisyenlerimiz, hem firmanın çalışma sahasını hem de sektördeki üretim hacmini yerinde görme fırsatı buldular.

Oyunlarla ve interaktif katılımla desteklenen kampta eğitmenler Nur Başak Nuhoğlu ve Gürkan Takyacı, iletişim becerileri ve motivasyon üzerinde önemle durdular.

Sahada aktif çalışan personelle bire bir iletişim fırsatı yakalayan öğrenci ve akademisyenlerimiz, hem sektörel sorun ve çözüm önerilerini hem de çalışanların iş dünyasına bakışlarını yakından incelemiş oldular.

Fabrikanın üretim süreçlerinden satış ve kalite standartlarına kadar merak ettikleri sorulara cevap arayan akademisyen ve öğrencilerimiz, hem eğlenerek hem öğrenerek kampı tamamladılar.

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2023 Pazartesi
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2023 Pazartesi